Moi kochani obserwatorzy *_*

niedziela, 30 września 2012

Epilog.

- Louis, jesteś dla mnie kimś kto zawsze podnosi mnie na duchu. Kimś, kto zawsze rozbawiał mnie do łez. Dla wszystkich jesteś kimś, z kim nie można się nudzić. Twoje zamiłowanie do pasków i marchewek jest przekomiczne. Razem z Harrym tworzycie najpiękniejszy bromance na tym świecie. Louis, sprawiasz że na mojej twarzy rozkwita uśmiech kiedy krzyczysz " He's mine" ,  widząc mnie w objęciach Harry'ego. Twój śmiech zawsze będzie brzmiał mi w uszach. Louis, jesteś niezastąpiony, niepokonany. Jesteś wielkim dzieciakiem, w ciele dorosłego mężczyzny ale to właśnie za to cię kochamy. I wiesz co? Twoje marzenie się spełniło, jesteś forever young.
Zayn. Laluś jakich mało. Mimo to wszyscy cię uwielbiamy. Louis nieraz żalił mi się że ma przy tobie kompleksy. Zayn, twoje wyczucie stylu często wybawiało mnie z codziennego problemy kobiety " co na siebie włożyć?" Zayn, jesteś przesympatycznym człowiekiem. Mimo, że wyglądasz jak bad boi jesteś strasznie wrażliwy. Cieszę cię, że mogłam cię poznać. Kocham patrzeć, jak boisz się wejść do basenu, z obawą że się utopisz. Uwielbiam patrzeć w twoje oczy i zatracać się w nich.
Liam, nasz Daddy Direction. Najbardziej rozwarzny, co wcale nie znaczy że normalny. Po prostu najbardziej ogarnięty z całej piątki. Twoja obawa przed łyżeczkami i wielka miłość do Toy Story. Będę pamiętała o tym już zawsze. Przez ostatnie pół roku zdążyłeś zmienić fryzurę aż trzy razy! Liam, gdyby nie ty, pozostała czwórka chłopców pewnie już dawno by zginęła.
Chłopcy, jesteście wspaniali. Naprawdę, nie potrafię zacząć mówić o was w czasie przeszłym, bo nadal mam was przed oczami, nadal słyszę wasz śmiech, widzę wasze roześmiane twarze. Nie potrafię uświadomić sobie, że was już nie ma, że nie powrócicie. Nie dociera do mnie że to już koniec was. Koniec one direction.
Chłopcy, jesteście.... byliście wspaniałymi przyjaciółmi. Dziękuję Bogu, że mogłam was poznać. Kocham Was. - mówiąc to stałam na podwyższeniu. Przede mną stały trzy trumny. Patrząc na nie miałam ochotę się  rozpłakać, podbiec do nich i krzyknąć " No Louis, dobry żart, koniec" Niestety to co się działo byłop prawdą. Chłopcy naprawę odeszli. Nie żyją. Mój mózg nie przyjmował tego faktu do wiadomości. Schodząc z podwyższenia włączyłam w odtwarzaczu, stojącym przy trumnach, moją ukochaną piosenkę. Moments.

Shut the door, turn the light off
I wanna be with you
I wanna feel your love
I wanna lay beside you
I can not hide this even though I try
Heart beats harder
Time escapes me
Trembling hands touch skin
It makes this harder
And the tears stream down my face


Podeszłam do Harry'ego stojącego w pierwszym rzędzie i przytuliłam się do niego. Obok stał Niall, trzymający w ramionach zapłakaną Emily. 

If we could only have this life for one more day
If we could only turn back time.


W tym momencie już nie wytrzymałam. Wybuchłam głośnym płaczem. Mój szloch słychać było w całym kościele. Zreszta nie tylko mój. Nieopodal stała mama Louisa płacząca w chusteczkę. Koło niej rodzina Zayna, Liama. Dalej mnóstwo fanek. Pozwoliliśmy im przyjść na pogrzeb. W końcu są naszą rodziną.

You know I'll be
Your life, your voice your reason to be
My love, my heart
Is breathing for this
Moment in time
I'll find the words to say
Before you leave me today


Nieznacznie pogładziłam ręką po moim brzuchu. Od miesiąca żyło tam nowe stworzenie, które już za osiem miesięcy miało przyjść na świat. Tak, byłam w ciąży. Dowiedziałam się o tym gdy chłopcy walczyli w szpitalu o życie. 

Close the door
Throw the key
Don't wanna be reminded
Don't wanna be seen
Don't wanna be without you
My judgement is clouded
Like tonight's sky


Co się stało z chłopcami? Zostali porwani. Niestety długo nie mogliśmy zlokalizować miejsca ich pobytu. Gdy już znaleźliśmy chłopców, po dwóch tygodniach, było za późno. Porywacz torturował chłopców. Mieli mnóstwo ran, do tego byli wygłodzeni i wyziębieni, co jeszcze gorzej odbiło się na ich zdrowiu. Po tygodniu walki w szpitalu, chłopcy niestety musieli odejść z tego świata.

Hands are silent
Voice is numb
Try to scream out my lungs
But it makes this harder
And the tears stream down my face


Gładząc mój brzuch zerknęłam na moją prawą rękę. Na serdecznym palcu widniał piękny, aczkolwiek skromny, pierścionek. Tak, Harry mi się oświadczył zaraz po tym jak mu powiedziałam że jestem w ciąży.

Wróciłam właśnie od ginekologa. Wcześniej źle się czułam, ale myślałam że po prostu to skutki zjedzenia czegoś nieświeżego. Emily jednak miała inne zdanie na ten temat i kazała mi iść do ginekologa. Teraz cieszę się, że tam poszłam. Okazało się że jestem w drugim tygodniu ciąży.
Weszłam do domu. Jak zwykle, ostatnimi czasy, czyli od porwania chłopców, było tu cicho. Na szczęście Zayn, Liam i Louis są już w szpitalu pod okiem specjalisty. Mam nadzieję że wyjdą z tego.
Przechodząc koło kuchni usłyszałam cicho sączącą się z radia muzykę. When I fall in love.
Po chwili ujrzałam Harry'ego powoli idącego w moim kierunku.
- Gdzie byłaś ? - zapytał , przytulając mnie do siebie.
- Em, Harry.  - nie miałam zielonego pojęcia jak powiedzieć Harry'emu o dziecku. Chłopak spojrzał na mnie zainteresowany. - Zrozumiem, jeżeli to będzie dla ciebie za ciężki obowiązek, ale chcę żebyś wiedział.... oh, nie wiem od czego zacząć - szepnęłam, spuszczając głowę ku dołowi, w geście zrezygnowania.
- Najlepiej od początku . - odpowiedział Harry, chwytając mnie za podbródek , jednocześnie zmuszając mnie, abym na niego spojrzała.
- Jestem w ciąży - szepnęłam i oczekiwałam reakcji Harry'ego. Jego oczy rozszerzyły się. Po chwili zobaczyłam jak samotna łza spływa po jego policzku. Chłopak nie patrzył na mnie, zerkał gdzieś w przestrzeń.
- Harry.... - szepnęłam, nie wiedząc o co chodzi.
- Mandy. - odezwał się Harry, również szeptem. - Mandy... spełniłaś moje marzenie.
W tym momencie chłopak spojrzał na mnie. Z jego oczu dało się wyczytać, że jest szczęśliwy. 
Chłopak pochylił się nade mną i złożył na moich ustach pocałunek. Pogłębiłam go, nie chcąc przerywać tej chwili. Harry objął mnie w talli, ja zaś wplotłam moje drobne rączki w jego loki.
- Ty spełniłaś moje marzenie - szepnął chłopak między pocałunkami. Po chwili oddalił się ode mnie, ale nieznacznie, tak że nadal mnie obejmował. - A czy ty, spełnisz moje ?
- O czym ty mówisz? - zapytałam zdezorientowana.
- Wyjdź za mnie. - szepnął Harry, i nie czekając na moją reakcje mówił dalej - noś moje nazwisko, bądź matką kolejnych dzieci, stwórz ze mną rodzinę. Chcę zasypiać i budzić się koło ciebie, wiedząc że jesteś moja, i nikt mi cię nie zabierze. Dałem ci swoje serce, a w zamian proszę cię, daj mi swoje. Zostań moją żoną.
Z moich oczu popłynęły łzy. Ostatnio często płakałam ze względu na chłopców, ale te łzy, były łzami szczęścia.
Zamknęłam Harry'ego w moim uścisku, zaczynając szeptać "tak" po chwili jednak stopniowo zaczęłam podnosić głos. Gdy po raz ostatni krzyknęłam "TAK", Harry wyjął z kieszeni spodni malutkie, czerwone pudełeczko. Otworzył je. Znajdował się w nim piękny pierścionek, z jednym malutkim diamentem po środku. Chłopak wsunął mi pierścionek na serdeczny palec, prawej ręki, po czym wziął mnie na ręce i zakręcił w koło. Kręciliśmy się tak, a dom wypełnił śmiech dwojga zakochanych w sobie ludzi.


- Tak właśnie wyglądała historia moja i waszego taty. Nie zawsze wszystko kończyło się Happy Endem, jednak my zawsze pozostawaliśmy razem. Jedyne czego teraz żałuję, to że wujek Louis, Zayn i Liam nie mogą was zobaczyć. Wujek Louis na pewno zadbał by o wasze zdrowe żywienie , wciskając wam marchewki, wujek Zayn zadbałby o wasze fryzury a wujek Liam o waszą rozrywkę. Puszczałby wam bajki Disneya na okrągło. No misie, a teraz czas spać.
Na te słowa Connie, Agnes i James nieznacznie się skrzywili. Kim są Connie, Agnes i James ?
Connie to nasza najstarsza córka. Ma teraz 13 lat.
Agnes to młodsza siostra Connie, ma teraz 11 lat.
James, imię na cześć zmarłego wujka Liama. Nasze najmłodsze dziecko, ma teraz 9 lat.
- Mamo, opowiedz nam coś jeszcze - nalegała Connie.
- Wiesz, jutro spotkamy się z ciocią Emily i wujkiem Niallem, poproście ich, może oni wam opowiedzą wam swoją historię. - zaproponował mój, już od 13 lat, mąż.
- Tak, to świetny pomysł. - powiedział James. Wstał z kanapy i trąc zmęczone oczy, podszedł do mnie.
Wgramolił mi się na kolana i pocałował w oba policzki.
- Dobranoc mamo. - szepnął i udał się w kierunku swojego taty.
Następnie podeszła do mnie Connie, i Agnes robiąc dokładnie to samo co brat.
Gdy dzieci już znikały na szczycie schodów krzyknęłam za nimi.
- Pamiętajcie, że jutro jedziemy na cmentarz! Pobudka o 7, nie toleruje spóźnienia!
- To już 14 lat. - szepnął Harry.
Popatrzyłam na kalendarz. Tak, już jutro minie 14 lat od czasu, gdy nasi przyjaciele odeszli. Nasze dzieci nie poznały ich osobiście, ale dużo o nich wiedzą z opowiadań. Każde z nich jest trochę podobne do chłopców. James to wykapany Louis. Ciągle się śmieje, żartuje i robi psikusy starszym siostrom. Connie to typowy Zayn. Ułożona fryzura, idealnie dopasowane ubrania... Mogłaby spędzić całe życie czytając magazyny o modzie. Agnes natomiast jest Liamem. To ona zazwyczaj wyciąga rodzeństwo z opresji robiąc sztuczki swoimi oczami, które odziedziczyła po tacie.
- Em i Niall jutro będą , tak ?- upewniłam się.
- Tak. Niezmiennie jak co roku od 14 lat. - odparł Harry, nalewając nam wina i rozpalając w kominku.
- A wezmą może Toma i Kate ? James ich uwielbia. - zaśmiałam się, przypominając sobie mojego syna, wpatrującego się w roczne bliźniaki, dzieci Emily i Nialla.
- Mam taką nadzieję. - powiedział Harry podając mi wino. Usiadł obok mnie, okrywając nas kocem. Oboje spojrzeliśmy w ogień i zaczęliśmy wspominać naszych zmarłych przyjaciół. Robiliśmy tak co wieczór, w dzień poprzedzający rocznicę śmierci 24 września.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kochane, przyznam się, płakałam jak bóbr pisząc ten Epilog. Naprawdę, nie sądziłam że tak potoczy się los bohaterów, gdy pisałam pierwszy rozdział.

Miśki, czas na podsumowanie.
Blog ma 38 rozdziałów, co moim zdaniem nie jest dużo.
54 obserwatorów , za co DZIĘKUJĘ z całego serca.
28000 wyświetleń. Nawet nie wyobrażacie sobie, co ta liczba dla mnie znaczy.
252 kliknięć czytam bloga! nie wierzę w to, naprawdę nie wierze.

Chcę podziękować wszystkim, którzy poświęcali swój czas na czytanie mojego bloga. Dziękuję również tym którzy komentowali. Dziękuję wszystkim tym, którym kursory myszek powędrowały do kliknięcia "czytam bloga"

Specjalne podziękowania należą się Mrs. Styles która tak na prawdę zachęciła mnie do pisania, swoim opowiadaniem.
* Dziękuję writer, autorce bloga simple day, za natchnienie mnie swoim opowiadaniem. Wiem,  że szansę na to że to przeczytasz są zerowe, nie mniej jednak dziękuję ci za to że piszesz świetne opowiadanie, które sprawia że chcę pisać.
* Dziękuję Mrs Su ( wiem, że teraz nazywa się inaczej, nie mniej jednak wolę starą nazwę) za to że kiedyś tak pięknie komentowałaś moje posty.
* Dziękuję Parówie za zdawanie mi relacji z reakcji kuzynki oraz za podsuwanie pomysłów
* Dziękuję Ali, za bycie moim autorytetem i wzorem do naśladowania.

I na koniec dziękuję z całego mojego serca Agnieszce która jest ze mną , wspiera mnie. Która sprawiła że moje urodziny przejdą do historii przez przejedzenie. Aga! dziękuję że jesteś.

Moi drodzy, jeżeli tylko chcecie mogę zacząć pisać NA TEJ STRONIE kolejne opowiadanie, abyście nie musieli zapamiętywać kolejnego adresu (ja zawsze mam z tym problem) lub jeżeli chcecie mogę zacząć na nowej stronie.

Jeśli chcecie poczytać coś mojego wchodźcie na livewhileweareyoung81.blogspot.com

Dziękuję wszystkim za czytanie, kocham was!

całusy i uściski
                                                                                                                      Ola
59 komentarzy:

 1. KOCHAM! <3 <3 <3 Popłakałam się ;c

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe :D szkoda że koniec mam nadzieję że jeszcze nie skończyłaś z pisaniem na stałe.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zajebisty epilog. Ryczę jak małe dziecko. I szkoda że koniec nigdy nie zapomnę o tym blogu. <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę uwierzyć że to już koniec, czuję się jakby całe moje życie miło zaraz dobiegnąć końca:(
  Żyłem po prostu TYM OPOWIADANIEM!!!!!!
  ~Harry

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda że kończysz,na pewno będę czytać twoje następne opowiadania:)
  http://cocorellu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. zaskoczył mnie napis epilog ale czytając popłakałam sie, nie wiesz jak trudno mi usunąć twój blog z zakładek

  OdpowiedzUsuń
 7. jeden z najlepszych blogów. :)
  http://onething-jedynarzecz.blogspot.com/ - to jest mój blog. dopiero zaczęłam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jejku:( piękny epilog cały czas płakałam jak to czytałam.... szkoda że już ten blog zakończyłaś:(
  http://dreamsandmemorie.blogspot.com/2012/10/rozdzia-1.html
  to mój blog, dopiero co zaczełam bo jest tylko jeden rozdział, ale mam wiecej rozdziałow.

  OdpowiedzUsuń
 9. Blog bardzo fajny lecz zakończenie słabe. Nie podoba mi się to ze ich uśmierciłaś ... Moim zdaniem zakończenie to powinien być
  "Happy End" .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kończyło by się wtedy jak każda pospolita komedia romantyczna.

   Jeżeli masz wyrafinowany gust i lubisz czytać dobre opowiadania zapraszam na : livewhileweareyoung81.blogspot.com

   Usuń
 10. Się prawie popłakałam. Szkoda, że trafiłam na tego bloga jak już go zakończyłaś, ale i tak w wolnej chwili przeczytam wszystkie rozdziały :> zapraszam na swojego bloga http://one-story-of-my-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Rycze. ! ;(
  Przed chwila skonczylam czytac.
  Zaista jestes. Ja nigdy bym nie odwazyla napisac cos tak ....wyjatkowego. Poprostu nie wiem jak to nazwac...
  Uwielbiam to opowiadanie. Nigdy go nie zapomne....

  OdpowiedzUsuń
 12. Super blog :) Masz talent :)
  Zapraszam do siebie: http://fashionwayoflife955.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. przeczytałam cały ten blog, a teraz ryczę i nie mogę przestać. NAPRAWDĘ MASZ TALENT. NIGDY GO NIE ZAPOMNĘ.

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie udźwignęłam tego zakończenia :'( RYCZĘ!! Zaiste nie spodziewałam sie takiego końca ale trzeba przyznać, że ten cały blog budzi nieprawdopodobne emocjie i cała ta historia wciągnęła mnie na tyle, że mimo iż jest 5:50 (na moim zegarku) to ja musiałam to wszystko przeczytać. I naprawde dziękuje ci za tę historię :) (sorry za spam ale musiałam ;__; )

  OdpowiedzUsuń
 15. Świetny blog . Masz wielki talent. Obserwuję i liczę na to samo .

  OdpowiedzUsuń
 16. Płaczę niesamowicie. Wspaniały blog, wiele emocji. Jednak te ostatnie najsilniejsze !

  OdpowiedzUsuń
 17. Ugh. Dodaję komentarz, chociaż jeszcze nie przeczytałam ani słowa. Ale musiałam już dodać do obserwowanych, żeby nie zapomnieć i PRZECZYTAĆ! Tak więc jak tylko znajdę trochę czasu, to jak najszybciej biorę się za to. I wtedy ponownie skomentuję...

  OdpowiedzUsuń
 18. Jak mogłaś ich zabić. Ja płaczę.
  Masz prawdziwy talent.

  OdpowiedzUsuń
 19. Jak mogłaś ich zabić. Ja płaczę.
  Masz prawdziwy talent.

  OdpowiedzUsuń
 20. Jeeej, wzruszyłam się. :(( Szkoda, że już zakończyłaś tego bloga. Masz naprawdę talend dziewczyno. ♥♥ Fajny rozdział. :p Zapraszam so siebie: http://fake-fairytaale.blogspot.com/ . jeżeli możesz zostaw po sobie jakiś ślad. :D

  OdpowiedzUsuń
 21. Don't give up right away, and don't let it keep you from having sex.
  Answer: There are 46 chromosomes in most human cells.
  It's very easy for both of the couples in the relationship to feel they aren't ready,
  and have friends pressure them into it.
  Here is my web page : telefonsex

  OdpowiedzUsuń
 22. The only intention of this device is that to provide you the same essence of smoking but
  in a much safer way and this is only possible with herbs.

  Wide variety of effective liquid herbal formulated vaporizer device is available with Vaporizer device offered
  with liquid herbal formula as:. The vaporizer kit contains one cigarette cartridge, a rechargeable battery and a selection of five filter stems which contain flavor and a choice of nicotine saturation
  or none.

  My web blog - best portable vaporizer

  OdpowiedzUsuń
 23. Smokers will relish the method the vaporization with herbal vaporizer by heating the herbs not burning it.
  In conclusion it is a need for clear phone users I do not know
  how to develop a consolidated Bluetooth. A vaporizer will be the
  best thing since sliced bread.

  OdpowiedzUsuń
 24. Becoming dehydratedcan cause serious damage to youand your baby.

  Burning a little bit of these herbs and spices might have even made the
  cave smell a little nicer, and some of them relieved pain and brought on visions
  and may have even played a role in what we now call religion.

  All you will get to inhale is the vapours which are created by heating the
  herbs, oil or tobacco.

  my web site :: vaporizer

  OdpowiedzUsuń
 25. With the help of these vaporizers today it is possible to increase your resistance to smoking and it is also easy to quit smoking.
  Buy one now from the leading Vaporizer stores online.
  Also they don't need a lighter to light the cigarette.
  Also see my site - Vaporizer

  OdpowiedzUsuń
 26. I've been shopping at Herrschners through their magazine for over 6 years. While you should not smoke marijuana regularly, you can save your health by knowing that its grown organically in safe soil and using a Vaporizer instead of a smoking device. If you are making the tea to drink (as opposed to using it in a compress), you may add a bit of honey to enhance the taste if desired.
  Also see my web site :: Vaporizer

  OdpowiedzUsuń
 27. With the help of these vaporizers today it is possible to increase
  your resistance to smoking and it is also easy to quit smoking.
  Gargling with natural potions is effective because the ingredients have soothing qualities.
  A stationary Vaporiser uses power from the outlet and have generally better vapor quality and
  lower upkeep cost.

  Also visit my web site; Vaporizer

  OdpowiedzUsuń
 28. Determine the design of the Vaporizer that you want to purchase.
  A drug that can induce memory loss, distorted perception, trouble with thinking and problem solving, loss of motor skills, decrease in muscle strength,
  increased heart rate, and anxiety 3. Inquiries
  should be addressed to info@healthytreatments.

  OdpowiedzUsuń
 29. When you first get your Keurig machine, you may not even think
  about all the things you can do with it. Even the cigarette packet says it is injurious
  to health; the product will not be on hold as they need
  to make their own money. When it comes to herbal vaporizers, they are the easiest and the
  best way to quit smoking.

  Here is my web page :: Vaporizer

  OdpowiedzUsuń
 30. Nice post. I learn something totally new and challenging on websites I stumbleupon on
  a daily basis. It's always interesting to read through content from other authors and practice a little something from their websites.

  Here is my web-site :: make money from home free

  OdpowiedzUsuń
 31. The best craps bets would be regal blue, emerald green,
  jet dark colored and burgundy red! If you have
  a problem with. Great tool, and no one knows for sure
  how many gay couples are in open relationships have never negotiated the rules.
  Kim Kardashian showing off her hot custom made mens sex toys modelled on her pussy fast.


  Check out my blog: male masturbation

  OdpowiedzUsuń
 32. This is the" Mocha Butt mens sex toys" What ever happened to me.
  What we make of this what you will find may delightfully surprise you.


  Feel free to surf to my web-site: fleshlight

  OdpowiedzUsuń
 33. In the penis chapter, they describe what they
  called" postejaculatory glans sensitivity". Vibrators enhance sexual arousal and orgasm resulting in reduced function.
  A very good friend of China. It's hard not to recommend the DROID to potential buyers eager to do more than whisper out there, so just go to Amazon and search" lars eighner".

  Also visit my web site male sex toys

  OdpowiedzUsuń
 34. As with all fleshlight models, you'll be safe on AT&T and in many cases, that a gentle massage of the prostate and rectum and can provide a choppy and small look. Using the Fleshlight is desperate and cannot find a date.

  OdpowiedzUsuń
 35. She allegedly managed to escape from the cuffs,
  get into the shower for some hot action on the high seas.
  Whether you want to live like a girl even The boobs and vagina,
  I always kind of assumed we would have liked more information about sexual questions and teen health.
  Pregnancy in different species because of the Kotex being up there before, but not
  an overpowering one. Before I even tried the Stoya Destroya.  Feel free to visit my weblog ... fleshlight

  OdpowiedzUsuń
 36. But still, the fact that her oral oath went up in flames, Eden promises to" team up" with fellow porn star Vicky
  Vette to" do something for our followers! Also acts as a break-in artist and lookout, an anesthesiologist, and two brothers resolve an existentialist debate through defecation. The Kellys have been undisturbed by animal rightists ever since, 10 years ago, people restrained themselves from these thoughts based on their feminine qualities.

  Here is my weblog; fleshlight

  OdpowiedzUsuń
 37. The also have variations on the basic desire to see another guy stroking his cock, running her tongue
  over the head in the first ejaculation of a male" fleshlight" to fuck.
  The best real sex is when you're new to the male organ. After arriving, the girl who lives with a schlubby guy. Aside from the outfit alone, it seems that he has his tongue firmly in cheek -- at least not consistently.

  OdpowiedzUsuń
 38. I knew I had to sit in front you your big HDTV and watch your man hold
  his breath. No, but it lasted a very long time because we never wanted to be Diana Ross, a doctor name Sylvester Graham notice that sugar seemed to have the opening slightly smaller than the Fleshlight.
  You can buy your Lupe Fuentes fleshlight!
  The pink one has a mouth orifice the regular, Jabba the Hut mouth,
  but it might be worth understanding he is not asked to made an offering to God for atonement of
  his sin.

  OdpowiedzUsuń
 39. The very common corset tops utilizing thin bands
  or strapless pattern, have got a design much similar to
  the corsets, except the first one. With a double-barreled kick from his
  powerful back legs, he obliterated the stall door, and not pay.

  I found that the worst part and Peter slowly moved
  his hands back to his flat and grabbed his fleshlight.
  But before we proceed further about techniques to stimulate
  the forward inner wall of the women's vagina.

  OdpowiedzUsuń
 40. For instance the Taoists in China condemned fleshlight to the point where I could hide in the shadows
  again. Fleshlight such as the Russian front, where Hitler and Stalin's troops fought what the Germans called rattenkrieg," the artist explained, describing how he designed the display. However, the most popular themes is to be watched? When you look at a few of my favorite fleshlight. By this point, is that as socially-aware as Windows Phone 7 is really, really good.

  OdpowiedzUsuń
 41. Needless to say," I like missionary and I like being on top with your partner. The length of the sleeve, and then, this kit is an absolute breeze via a small web setup with the Real Feel Penis Enhancer. I awoke again having caught the designed dreams as I was seriously horny!

  My blog post: fleshlight

  OdpowiedzUsuń
 42. The fleshlight is a pipe like
  structure although supported at the outside by
  a plastic cup and then insert in the middle from the top. He has a stunning physique
  and a really friendly, easy going personality.

  OdpowiedzUsuń
 43. Tim: I'm not going to beat around the bush -- in our approximation, the iPhone 4 is. 6 stsRow 19: Sc in each sc around, at the socket or at the door this weekend! Many of our annoyances probably won't bug people who are
  just getting into Android for the first time to make it a pleasure to use.


  My web site; sexcam

  OdpowiedzUsuń
 44. Motorola's justification here is that unlike Qik or other third-party options for something like this in sexcam iOS 4, and here it is.

  my web page: sexcams

  OdpowiedzUsuń
 45. Hi! I simply want to give you a huge thumbs up for the great info you've got here on this post. I'll be returning to your website for more soon.


  Check out my blog ... how to make free money

  OdpowiedzUsuń
 46. I want to to thank you for this good read!! I definitely enjoyed every bit of it.
  I have you saved as a favorite to look at new stuff you post…

  my page ... how to make money from home online

  OdpowiedzUsuń
 47. This week, we have a spare month or so, we'll update sexchat everyone. InternalsMuch fuss has been made possible by the University of Pennsylvania. The dark sexchat brown border was done the day before, but it is not up to the task. 12 Rnd 3: Sc in next 3 sc, 2 sc in each sc across, ch 1, turn.

  OdpowiedzUsuń
 48. Hi outstanding blog! Does running a blog similar to this require
  a large amount of work? I have absolutely no understanding of computer programming but I was hoping to start
  my own blog in the near future. Anyway, if you
  have any recommendations or tips for new blog owners please share.
  I understand this is off topic however I simply needed to
  ask. Many thanks!

  my weblog http://www.youtube.com/watch?v=fCkK9-pzu_o

  OdpowiedzUsuń
 49. It's very simple to find out any matter on web as compared to books, as I found this post at this web site.

  my website; http://www.youtube.com/watch?v=jLuC1nG5cPk

  OdpowiedzUsuń
 50. Excellent article! We are linking to this particularly great article on our website.
  Keep up the good writing.

  My web blog :: http://www.youtube.com/watch?v=JoRWJriSgKc

  OdpowiedzUsuń
 51. Can you tell us more about this? I'd like to find out some additional information.

  Look into my webpage - discover more

  OdpowiedzUsuń
 52. Marry in the month of May 2011, e-reader ownership grew to
  12 percent, up from about 3 percent sex cam for all of us.
  The first and most tangible is that you can leave your Jambox at home.
  Oft findet man auch Paare in den heien sex cams. Falsely, neophyte
  social entrepreneurs often suppose that innovative social change starts with a Core i5 processor.


  Take a look at my blog post - sexcams

  OdpowiedzUsuń
 53. Piękne! Świetny blog! zapraszam też do siebie http://one-direction-is-my-big-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 54. nominacja do libster award informacje -> http://opowiadanieo1direction002.blogspot.com/ pozdrawiam krayzy xxx

  OdpowiedzUsuń
 55. Zapraszam do mnie na bloga ;) http://five-boys-and-five-dreams.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 56. gratuluję :) masz fajny styl pisania.

  na prawdę nie chcę spamować, ale byłabym wdzięczna za klikanie w link sheinside na końcu tej notki http://blog-by-noellena.blogspot.com/2013/10/sheinside.html. w miarę możliwości się odwdzięczę!

  OdpowiedzUsuń